شهر مجازی

ما را دنبال کنید


برگزاری نمایشگاه گل و گیاه به میزبانی مشهد

انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ نویسنده : مدیرسایت بازدید : 366 استان : خراسان رضوی شهر : مشهد

برگزاری نمایشگاه گل و گیاه به میزبانی مشهد


برگزاری هجدهمین دوره نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات باغبانی مشهد از 23 تا 27 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد.

 با توجه به حضور تولیدکنندگان گل و گیاه از نقاط مختلف کشور و همچنین شرکت های خارجی از کشورهای آلمان، هلند، ترکیه و ... و بخش جذاب تولیدکنندگان گلهای شاخه بریده، باعث استقبال پرشور نمایشگاه نسبت به سال های قبل شده است.

این نمایشگاه در سال 98 بزرگترین نمایشگاه گل و گیاه در کشور از نظر وسعت و تعداد شرکت کننده است، زیرا شرکت های داخلی و خارجی تولید خود را در حدود 30 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی عرضه می کنند.

 

نمایشگاه گل و گیاه مشهد


 در نمایشگاه امسال مشهد بیش از 700 غرفه به ارائه محصولات و تولیدات خود در زمینه گل، انواع گیاهان تزیینی و گلخانه ای مورد استفاده در فضاهای شهری و آپارتمانی و همچنین آخرین لوازم و تجهیزات صنعت گل و گیاه و تجهیزات پارکی اختصاص داده شده است.

 همزمان با برگزاری نمایشگاه گل و گیاه مشهد، پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی نیز در فضای حدود ۲هزار متری سالن عطار نمایشگاه بین المللی این شهر دایر است.

 هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی مشهد و پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی مشهد به مدت ۵ روز تا۲۷خرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان است.


دیدگاه خود را ارسال نمایید

الزامی
الزامی
یک ایمیل معتبر وارد نمایید.

سایر جاذبه های مشهد


رویداد ها

افزودن رویداد